0

Ünlü sanatçıdan kötü haber

Ünlü sanatçıdan kötü haber

Nikah masasına oturduğu kişinin 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlandığını öğrendikten sonra boşanma kararı alan Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı. Instagram hesabından hastanede odasından bir fotoğraf paylaşan Özer, sevenlerinden dua istedi.

Ünlü sanatçıdan kötü haber

Sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz Haziran ayında 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile nikah masasına oturdu. Nikah fotoğraflarının yayılmasıyla birçok kadın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Akıncı’nın d-olandırıcı olduğunu i-ddia etti. Eşinin kendisine birçok konuda y-alan söylediğini öğrenen Özer ise b-oşanma ka-rarı aldı. Yaşadığı z-or günleri atlatamayan Özer, dün hastanelik oldu.

Ünlü sanatçıdan kötü haber

“A-CILARIM, A-ĞRILARIM BİRBİRİNE GİRDİ” Yaşadığı o-laylardan dolayı k-ötü günler geçiren Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı. “Çok a-cım var” diyen Zerrin Özer, Instagram hesabından hastane odasından bir fotoğraf paylaşarak “Canım, canım dostlarım benim! Bu a-sla duygu s-ömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hemde çok a-cılarım, a-ğrılarım mide pankreas bir birine girdi. Bu a-ğrılara dayanmak çok z-or. Pazartesi devam edeceğiz.inşa-llah, bir şey çıkmayacak. A-cıma d-ua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım. Sizler benim her şeyimsiniz. Var olun daima…” dedi.

loading...
loading...
Ünlü sanatçıdan kötü haber

36 SAATLİK EŞİNDEN B-OŞANMA K-ARARI ALMIŞTI 36 saat evli kaldığı Murat Akıncı’dan b-oşanma kararı alan Zerrin Özer, Haziran ayında da evinde b-aygınlık geçirerek h-astaneye kaldırılmıştı.

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.