0

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

KANDİLLİ RASATHANESİNDEN KORKUNÇ AÇIKLAMA..İŞTE DETAYLAR..KANDİLLİ RASATHANESİ AÇIKLADI TÜRKİYE VE İSTANBUL!

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Özener: İstanbul’u bekleyen, Marmara Denizi’nde olacak ve İstanbul’u etkileyecek bir deprem beklentisi üzerine bu açıklamayı yaptı..Kandilli Rasathanesi ve Deprem

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

Araştırma Enstitüsü Müdürü Özener: İstanbul’u bekleyen, Marmara Denizi’nde olacak ve İstanbul’u etkileyecek bir deprem beklentisi, şüphe götürmez bir gerçek. Bunun zamanını verme şansımız yok. Dedi ve ekledi.Boğaziçi

Üniversitesi (BÜ) Kandilli Rasathanesi ve De-prem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, Marmara Denizi’nde olacak ve İstanbul’u etkileyecek bir deprem beklentisinin şüphe götürmez bir gerçek olduğunu belirterek, “Bunun zamanını verme şansımız yok.” dedi.

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

BÜ Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünde düzenlenen deprem değerlendirme toplantısına, Prof. Dr. Özener ile İstanbul Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, BÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmed Özkan, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) yöneticileri ve öğretim üyeleri katıldı.Özener, gazetecilerin Çanakkale’de son günlerde yaşanan de-premleri sorması üzerine, Çanakkale’deki depremi yaşayan tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

ÇANAKKALE’DE 15 GÜN DAHA SÜREBİLİR Vatandaşların, deprem ve sonrasında Valilik ve AFAD’ın uyarılarına kulak asmasının büyük önem taşıdığını dile getiren Özener, “Şubat ayının 6’sında başlayan deprem etkinliği sürmekte.

Türkiye ve İstanbul Açıklaması

İlk belirleme ve ilk açıklamalarımızda da bu deprem etkinliğinin bir hafta, 15 gün, hatta daha uzun sürebileceğini söylemiştik ve web sitemizden de takip edebileceğiniz üzere, deprem etkinliği büyüklükleri azalarak sürmekte. Bunlar daha uzun sürebilir, yani bir hafta 15 gün daha da devam edebilir.” ifadelerini kullandı.

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.