0

TCDD’nin o paylaşımına tepki

TCDD’nin o paylaşımına tepki

TCDD’nin paylaşımına Çorlu’daki tren faciasında oğlunu ve eşini kaybeden acılı anne tepki gösterdi...

TCDD’nin o paylaşımına tepki

8 Temmuz 2018 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Sarılar köyünde meydana gelen tren faciasında 7’si çocuk olmak üzere 25 kişi hayatını kaybetmiş, 340 kişide yaralanmıştı.

TCDD’nin o paylaşımına tepki

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) sosyal medya hesabından ülkemizde son yıllarda tren facialarının yaşandığı bir dönemde altyapının iyileştirildiğini iddia ederek, “Geride bıraktığımız 163 yılda, kara trenden yüksek hızlı trenlere, iyileştirdiğimiz altyapı çalışmalarıyla, ülkemizin kalkınma adına attığı adımlarda lokomotif rolü üstlenmenin mutluluğunu yaşıyoruz” paylaşımında bulundu.

TCDD’nin o paylaşımına tepki

TCDD’nin paylaşımına Çorlu’daki tren faciasında oğlu Oğuz Arda Sel’i ve eski eşi Hakan Sel’i kaybeden Mısra Öz Sel sosyal medya hesabından TCDD’ye bir kez daha tepki gösterdi.

TCDD’nin o paylaşımına tepki

Mısra Öz Sel kişisel Twitter hesabından, TCDD’ye şöyle seslendi:

“İyileştirdiğimiz alt yapı çalışmaları” derken bile bile yalan söylemeye utanmıyor musunuz? Reklamı bırakın önce güvenli yollar sağlayın. Sağlayın ki başka insanlar ölmesin! @aihsanuygun”

TCDD’nin o paylaşımına tepki

Mısra Öz Sel diğer bir paylaşımında, tren faciasında hayatını çocukların fotoğraflarını ekleyerek şunları kaydetti:

“İyileştirdiğiniz alt yapılarınızda, Çorlu, Sarılar’da bu günahsız 7 yavru ile 18 insanımızın kanı var. Trenleriniz her gün üstlerinden geçiyor! Kurumunuzda ne bir iç soruşturma var! Ne görevden alma! Ne de güvenli hatlar var! Utanmıyor musunuz bu reklamları [email protected]

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.