0

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Fox’un sevilen dizinin Final Tarihi Belli Oldu Kimse bu kadar erken beklemiyordu Fox’un sevilen dizisi final yapıyor Ayrıntılar aşağıda haberimiz detayındadır..

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Diziler bir bir final yapma kararı alıyor. Fox’un 2 seozndur sevilerek izlenen dizisi Final kararı aldı FOX’un bol entrika, ih-anet ve ih-+tiras dolu dizisi kö-tü haber geldi dizi bu sezon sonunu bile görmeden erken final yapacak.

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Medya kulislerinde dolaşan son bo-m-baya göre yapımcılar çoktan başka diziyle anlaştı bile.Sevilen dizi Yasak Elma FOX TV ekranlarında 3. sezonu ile fırtınalar estirmeye devam ediyor. Dizi yeni sezonda entrikaları ile seyircinin beynini yakan Şahika ve Yıldız’ın bebeği Halit Can ile daha keyifli hale geldi.

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Pazartesi akşamları reyting listesinin üst sıralarındaki yerini kimseye kaptırmayan Yasak Elma hakkında ortaya atılan bir iddia ise çok dizinin hayranlarına şok etkisi yarattı. FOX TV dizinin fişini bu sezon sonu gelmeden çekiyor.Medya kulislerinde dolaşan iddialara göre FOX’un reyting makinesi olan dizi bu sezon 2020 yılının mayıs ayının ilk haftası erken final yapacak ve ekran macerasını tamamlayacak.

Sevilen Dizi Sona Eriyor

Çok vahim olan başka bir iddiaya göre ise yapımcılar FOX’a pazartesi günü yayınlanacak başka bir diziyi çoktan sattılar bile.

Dizinin reytingleri kanalın yüzünü güldürüyor, seyircide Yasak Elma’yı bu sezon iyice benimsedi. Özellikle Yıldız’ın son zamanlardaki sempatik ve komik halleri seyirciden büyük ilgi görüyor.Şu ana kadar kanaldan ya da yapımcıdan resmi bir açıklama gelmedi bakalım önümüzdeki günlerde bu konu hakkında yeni bir açıklama gelecek mi…

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.