0

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

Herkes Müge Anlı’nın bu sözlerini konuşuyor..10 kasımda değil 8 kasımda bizlere ve-da etti dedi.. Ardından öyle bir konuştu ki.. Herkes bunu konuşuyor..Ayrıntılar aşağıda haberimiz detayındadır..

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

İşte Müge Anlı Sözleri Müge Anlı’dan çok konuşulacak 10 Kasım sözleri: Atatürk aslında 8 Kasım’da aramızdan ay-rıldı ATV’nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Se-rt’te, Anlı 10 Kasım dolayısıyla Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

Başarılı sunucu konuşmasının sonunda ise çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Sevilerek izlenen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Se-rt programını sunan Müge Anlı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

o-lum yıldönümü dolayısıyla yaptığı konuşmada “Atatürk aslında 8 Kasım’da bize ve-da etti” açıklamasını yaptı.

TÜM YURTTA SAYGIYLA ANILIYOR Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81’inci yılında, tüm yurtta saygı ve sevgiyle anılıyor. Müge Anlı’da önceki gün canlı yayında Mustafa Kemal Atatürk’ün o-lüm yıldönümünü yaptığı konuşmada anlattığı bir hikaye ile andı.

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

“HER DAİM KALBİMİZDE YAŞIYOR” Ünlü sunucu programı kapatırken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün son anları ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Bugün 8 Kasım 2019 Cuma günü. Bildiğiniz üzere 10 Kasım Pazar günü Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün o-lümünün 81. yıldönümü. Aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü, Tam 81 yıldır naçiz vücudu aramızda değil ama fikirleri yaşıyor.

Düşüncüleri hala geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor. Bağımsızlığımızın ve Cumhuriyetimizin ebedi lideri olarak her daim kalbimizde yaşıyor.” Müge Anlı’dan çok konuşulacak 10 Kasım sözleri: Atatürk aslında 8 Kasım’da aramızdan ay-rıldı

“O ASLINDA BİZE 8 KASIM’DA VE-DA ETTİ” “O aslında 8 Kasım’da yani 81 yıl önce bugün bize ve-da etti. Nasıl mı? Dolmabahçe Sarayındaki son günlerinde hastalığı daha da a-ğırlaşmıştı. Doktorların tüm çabasına rağmen iyileşme belirtisi gözlenmiyordu.

Müge’den 10 kasımda değil 8 kasım açıklaması!

Özel doktoru Neşet Ömer İldelp 81 yıl önce bu gün saat 18:30’da Ata’nın odasına girdi muayene etmeye başladı. İşte tam bu sırada yattığı yerden sağına doğru dönen Atatürk’ün adeta biriyle konuşur gibi “Aleyküm selam” dediği duyuldu ve ardından derin bir ko-maya girdi.”
“ONU SON SÖZLERİYLE SELAMLIYORUZ” “Onu bir kez daha minnetle şükranla anıyoruz. Ve onu son sözleriyle ‘Aleyküm selam’ diyerek selamlıyoruz. Unutmayacağız unutturmayacağız”

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.