0

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

Evim Şahane programının yaratıcısı Mimar Selim Yuhay boşandıktan 2 yıl sonra a-l-d-a-tıldığını öğrenmişti. Yuhay şu sıralar yeni sevgilisi ile tatilin keyfini çıkarıyor.

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

YENİDEN AŞIK OLDU İŞTE SEVGİLİSİ Selim Yuhay eşinin yaşattığı ı-h-a-netin ardından yeniden aşık oldu.

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

Sevgilisi Burcu Öztektaş ile mutlu bir beraberliği olan ünlü mimar instagram hesabından bol bol aşkının resimlerini paylaşıyor.

loading...
loading...
İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

BU FOTOĞRAFI PAYLAŞIP DUYGULARINI YAZDI -Tüm sevgiye değer verenler, sevdiklerinize sıkı sıkı sarılın, çünkü tüm o-lumsuzluklara rağmen eğer hala yanınızda olanlar sizi gerçekten sevenlerdir…Selim Yuhay ile sevgilisi Burcu Öztektaş’ın diğer fotoğraflarına geçmeden önce sizlere anne – babasını da tanıtalım. Ailesine hayli düşkün olan ünlü mimar onların bu fotoğraflarını paylaştı.

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

SELİM YUHAY VE SEVGİLİSİ Selim Yuhay sevgilisi Burcu Tektaş ile olan beraberliğine dair instagram hesabından bir çok paylaşım yapmış. “Beni hayata yeniden bağlayan aşkım Burcu Öztektaş’ diyerek paylaştığı karede bu var. GERÇEK AŞK… Selim Yuhay sevgilisinin bu karesini de ‘Gerçek AŞK bazen hiç beklemediğiniz anda cep telefonu nuza gelen masum bir güzel bakistir’ sözleri ile paylaştı.

A-L-D-A-T-IL-DIĞINI NASIL ÖĞRENDİ Sarıyer’de kendi tasarımı olan evini eşi ve çocuklarına bırakan Selim Yuhay iki yıl sonra kişisel eşyaları arasında bir defter buldu. Balerin E.A.’nın boşanmadan önce evli C.G. ile uzun zamandır ı-l-i-ş-k-isi olduğunu böyle öğrendi.

İşte Selim Yuhay’ın sevgilisi!

E.A., 13 Haziran 2013’te el yazısıyla C.G.’nin evlilik teklifine cevaben “Kocam, eşim, ışığım ve her şeyim olarak kabul ediyorum” diye yazmıştı. İ-hanete uğradığını b-oşandıktan sonra öğrenen Yuhay’ın dünyası yıkıldı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde E.A. ve C.G.’ye 10’ar bin liralık manevi t-azminat d-a-vası açtı.

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.