0

Çok Sevilen Dizi Final Yapıyor Ama Neden?

Çok Sevilen Dizi Final Yapıyor Ama Neden?

Star TV'nin gözde yaz dizisi olan Erkenci Kuş için ekranlara veda zamanı geldi. Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği Erkenci Kuş dizisi 26 haziran 2018 tarihinde ekranlara merhaba demişti.

Çok Sevilen Dizi Final Yapıyor Ama Neden?

Yüksek bir çıkış yapan dizi 43. bölümüyle beraber 25 mayıs 201 tarihinde sadace 1 haftalık bir sezon finali yaptı. Sezon finalinin ardından bir çıkış yaklayamayan dizi 51. bölümü ile 6 ağustos 2019 salı günü seyircisine veda etmeye hazırlanıyor. Bu erken vedanın nedeni ise dizi fanları tarafından büyük bir merak haline geldi.

Çok Sevilen Dizi Final Yapıyor Ama Neden?

Demet Özdemir ve Can yamanın başroleri paylaştığı dizide 2019 yılınının yaz döneminde yayınlanan 8 bölümü ile birlikte reytinglerde ciddi bir düşüş yaşandı.

Çok Sevilen Dizi Final Yapıyor Ama Neden?

Önceden de görmeye alışık olduğumuz kadın ve erkek başrol oyuncularının gerçek hayattada ilişki yaşadığını ve bu yaşanan aşka ise reklam aşkı olduğunu düşündük. Eğer bu aşklar gerçek ise dizinin bitmesiyle de yaşanan ilişkiler biter ise diziyi bitiren en önemli etken olacağı muhtemel. Dizi setinden alınan duyumlar ile birlikte Başrol oyuncuları olan Can Yaman ve Demet Özdemirin arasında sürekli olarak anlaşmazlıkların olduğu ve reytinglerin düşmesinin ardında ise yapımcıların zaten para kazanamaları sonucu dizinin final yapması kararı alındı. Bunun yanı sıra senaryosunu çok hızlı değiştiren dizi seyircisi tarafından beğenilmemeye başladı. Sosyal medya'dan gelen yorumlar ile birlikte dizinin saçmalayan senaryosuna tepki gösterildi.

  OseByrm   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.