0

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

Ayla Çelik’in ‘Bağdat’ şarkısını Kenan Işık için yazdığı, ikilinin 2007-2013 arasında aşk yaşadığı geçen Eylül’de ortaya çıkmıştı.

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

2007’DE BAŞLADI… Oyuncu-yönetmen Kenan Işık (68) 1981’de Beril Işık ile evlenmişti. Kenan Işık 2007’de tanıştığı şarkıcı-söz yazarı Ayla Çelik (42) ile yakınlaştı. Ayla Çelik, Kenan Işık’ın teşvikiyle söz yazıp beste yapmak için ilk adımlarını attı. Kenan Işık 2012’de istanbul Devlet Tiyatrosu için yönettiği ‘Antigone’ adlı oyunun müziklerini de Ayla Çelik’e yaptırdı.

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

Ayla Çelik’in kendisine büyük şöhret kazandıran ‘Bağdat’ şarkısını büyük hayranlık duyduğu Kenan Işık’a yazdı. Ayla Çelik, 21 Mart 2014’te beyin k-a-n-aması geçiren Kenan Işık’ı, Nişantaşı’nda aylarca yattığı h-a-stanede ziyaret etmek istemiş, ancak eşi Beril Işık’ın t-epkisiyle karşılaşmıştı.

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

Ayla Çelik’in, Instagram’dan 29 Mart 2014’te Kenan Işık’a geçmiş olsun dileklerini ilettiği, paylaştığı çocuk fotoğrafının altına “Aşk… Dualarım seninle” yazdığı da ortaya çıkmıştı.

Bu şarkıyı Kenan Işık için yazmış

EŞİ Ç-ILGINA DÖNDÜ… Kulislerde dolaşan bu i-ddiaya göre; Kenan Işık ile Ayla Çelik’in arasındaki yakınlık Ekim 2013’te s-ona erdi. Kenan Işık bundan 6 ay s-onra, yani 21 Mart 2014’te düşüp beyin k-a-n-aması geçirdi. Ayla Çelik 5 ay s-onra sanatçının y-oğun bakımda tutulduğu Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’ne gitti. Kenan Işık’ın eşi Beril Işık, Ayla Çelik’i görünce s-inirlendi. Herkesin duyacağı bir şekilde şu tep-kiyi verdi: “Seni burada görmek istemiyorum, bir daha h-a-staneye gelme.” Ayla Çelik gö-zyaşları içinde hastaneden ayrıldı.

Şu an ‘evinde bakılan Kenan Işık yürüyemiyor, konuşamıyor. Ayla Çelik p-es etmedi. 15 Kasım 2014’te tedavi için götürüldüğü Almanya’dan dönen Kenan Işık’ı tekrar görmek istedi. H-aber yollayarak ricada bulunduğu Beril Işık bu kez yeşil ışık yaktı. Ayla Çelik, çiftin yaşadığı eve gitti. 2 yıldır hiçbir t-epki vermeden yatan Kenan Işık’ı gördü. Baş ucunda ağlama k-ri-zine girdi. Beril Işık’tan af dileyerek g-özyaşları içinde evden çıktı. Beril Işık, yürüyemeyen, konuşamayan, hafızasının büyük bir bölümünü yitiren Kenan Işık’a evlerinde bakıyor.

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.