0

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Bakanlık ifşa etti! Birçok firma vatandaşa eşek eti yedirmiş! İstanbul, Ankara, İzmir’de bu restoranlara dikkat.

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda teröristlerini bir bir ifşa etti. Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları üreten ve satan firmanın adı, ürün adı, markası, parti ve seri numarasını içeren bilgiler kamuoyunun bilgisine sunuldu. İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Şanlıurfa başta olmak üzere Bakanlık tarafından yapılan incelemeler sonucu et ve et ürünleri satan yerler, restoranlar, kebapçılar mercek altına alındı.

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Ortaya çıkan sonuçlarda ürünlere at eti, domuz eti, tek tırnaklı eti, sakatat vb. şeylerin karıştırıldığı saptandı. Dahası bu firmalar ve restoranlar arasında Sultanahmet Köftecisi de bulunuyor. İşte insan sağlığını hiçe sayan o firmalar…

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taklit ve hileli ürünler listesini açıkladı!

Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları üreten ve satan firmanın adı, ürün adı, markası, parti ve seri numarasını içeren bilgiler kamuoyunun bilgisine sunuldu...

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Şanlıurfa başta olmak üzere Bakanlık tarafından yapılan incelemeler sonucu et ve et ürünleri satan yerler, restoranlar, kebapçılar mercek altına alındı..

Ortaya çıkan sonuçlarda ürünlere at eti, domuz eti, tek tırnaklı eti, sakatat vb. şeylerin karıştırıldığı saptandı..

İşte liste liste insan sağlığını tehdit eden, hileli et ve et ürünleri satan o firmalar ve restoranlar…

Birçok Firmada Eşek Eti Skandalı

Sultanahmet Köftecisi’nin vatandaşa tek tırnaklı hayvan eti yedirdiği saptandı. Sultanahmet Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti./ Sancaktepe/İSTANBUL.

Ak-Ba Et Ürünleri Tar. Hayv. Gıda İnş. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti./ KÜTAHYA.

Altınkaya Et ve Et Mamülleri San. ve Tic. A.Ş./ Pendik/İSTANBUL.

Cantaş Et ve Tavuk Ürünleri – Şerife CANTAŞ/ Şirinyalı Mahallesi Sinanoğlu Caddesi Sefer Mavi Apt. No:38/4 Muratpaşa/ANTALYA.

  benseno   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.