0

Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Bir zamanlar herkesi güldüren kadın.Yasemin Yalçın’dan Üzücü Haber Geldi.

Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Hangi görüşten olursa olsun herkesi güldürmeyi başaran ender insanlardan biri olan Yasemin Yalçın şimdi de hepimizi üzdü.Ünlü Tiyatro Sanatçısı Yasemin Yalçın, on yıldan bu yana baş etmeye çalıştığı ve tıpta tedavisi bulunmayan bir hastalığa yakalandı.Fibrominyenji(kas ve bağ dokusu hastalığı) nedeniyle her geçen gün hareket kabiliyetini yitiren Yasemin Yalçın,Gördüğü tüm tedavilere rağmen bu hastalığından kurtulamadı.Sonra ise Eşi ve dostlarının tavsiyesine uyarak Yatağan’daki Bio Enerji Uzmanı Mehmet Yaslan tarafından ciddi şekilde tedavi edilmeye başlandı.Yatağan’da tedavi olmaya başlayan ünlü sanatçı durumunu şu şekilde özetledi:

Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Artık hareket edemez, işimi yapamaz hale gelmeye başlamıştım. Bir arkadaşım bana Yatağandaki Mehmet Bey,i tavsiye etti ve eşimle birlikte şeker hastası olan küçük kızımı da alarak tedavi için geldik.İki gündür buradayız bu son günümüz. Ve yüzde 60 iyileşme olduğunu hissedebiliyorum.Tedavi sürecimizin 10-15 gün sürmesi gerekiyormuş, ancak biz ani bir kararla hazırlıksız geldik bu nedenle üç günlük tedavinin ardından buradan ayrılıyoruz. Ama en kısa zamanda işlerimizi düzene koyup tedaviyi tamamlamak için tekrar geleceğiz.Yalçının eşi İlyas İlbey ise Yatağan halkının yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ve Mehmet Yaslan gibi bir değere sahip olunduğu için çok mutlu olduğunu belirtti. İlyas bey ayrıca küçük kızları Eda’nın rahatsızlığı içinde Mehmet Yaslan’dan randevu aldıklarını söyledi.

loading...
loading...
Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Bio eneji ile hastalarını tedavi etmeye çalışan Yaslan, “Yasemin hanımın rahatsızlığının tıpta tedavisi olmadığı söylenmiş. Benim burada yaptığım alternatif tıptan bir çözüm yolu.Yasemin Yalçın, 1959 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1982 yılında İstanbul Belediyesi Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Oyuncu Demet Akbağ Konservatuardan arkadaşıdır.Kenter tiyatrosunda çalıştı. Bir çok film ve tiyatro oyunlarında görev aldı.

Bir Zamanlar Herkesi Güldüren Yasemin Yalçın

Birçok film ve tiyatro oyunları bulunan oyuncu, 2009 yılında Suzan Kardeş tarafından çıkarılan Makyaj Odası Şarkıları albümünde seslendirdiği Taht Kurmuşsun Kalbime adlı şarkı ile albümde yer almıştır. Kızı Eda’nın şeker hastalığına yakalanması sonrasında tiyatroya ara vermiştir. Daha sonra oynamış olduğu Oyunun Oyunu adlı tiyatro oyunuyla tiyatroya geri dönmüştür. 1991 yılında En İyi Komedyen ödülünü alan başarılı oyuncu televizyon ekranlarında uzun yılar boyunca yayınlanan Yasemince adlı kült TV klasiğinde yıllarca değişik karakterler canlandırmıştır. En bilinenleri Sürahi Hanım, Gülazer, Kakılmış, Şuayip, Alican ve Başbayan’dır.

  Gündem-Haber   -   Güncel
0 0
0 yorum  - paylaş
loading...

Aramıza katıl ve gündemi yorumla.